Lakier hybrydowy Hyco doskonała jakość

0
239
Lakiery hybrydowe HYCO wyprodukowane są z najwyższej jakości pożywnych składników, dzięki czemu paznokcie pozostaną mocne i zdrowe. Podczas procesu produkcji wielokrotnie poddawane są testom istotnych czynników, jak: twardość, połysk, gładkość, czas schnięcia, trwałość koloru czy odporność na ścieranie.

Preparaty do manicure hybrydowego HYCO nie zawierają rozpuszczalników. Prawidłowo rozprowadzone nie marszczą się, nie zwijają oraz nie pozostawiają pęcherzyków.

lakier hybrydowy hyco

Aplikacja jest bardzo łatwa dzięki odpowiedniej konsystencji produktu. Lakiery nie spływają z płytki paznokcia zanim zostaną utwardzone, zatem możliwe jest jednorazowe utwardzenie kilku paznokci. Dodatkowym atutem przy aplikacji lakierów HYCO jest również prostokątny pędzelek z opatentowanego gatunku włosia.

Czas utwardzania lakierów HYCO jest zależny od rodzaju świetlówek i mocy lampy. Przy lampach LED wynosi 30 – 60 sekund, natomiast przy UV 1 – 2 minuty. Odpowiednio wykonany manicure produktami HYCO jest trwały do 21 dni.
INCI: ACRYLATES COPOLYMER, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, 2-ISOPROPYLTHIOXANTHONE, DIMETHICONE, +/- PIGMENTS

Bardzo ważne: nie zawierają składników chemicznych takich jak Toluen oraz Benzophenone-1. Więcej o tych składnikach przeczytasz w naszym poście tutaj.

Produkty HYCO charakteryzuje:
czas schnięcia: 30” – 60” LED; 1′ – 2′ UV
bez rozpuszczalników
nie marszczą się
nie zwijają
nie pozostawiają pęcherzy
trwałość do 21 dni
łatwa aplikacja
wyprodukowane w pożywny sposób

Dostępne kolory:
paleta kolorów lakierów hyco

Lakier hybrydowy HYCO dostępny w cenie 19zł.
Produkty dostępny na chwilę obecną jedynie na: stronie producenta hyco.pl oraz w drogerii internetowej Paatal.pl 

Oceń wpis