Lakiery Hybrydowe CND Shellac

0
875
Lakiery hybrydowe CND Shellac
CND (Creative Nail Design) firma z siedzibą w San Diego USA. Lider w dziedzinie profesjonalnych lakierów do paznokci.
Z zapewnień producenta lakiery hybrydowe CND Shellac nie oddziaływają szkodliwe na płytkę paznokcia. Kolory są hipoalergiczne bez formaldehydu, toluenu i ftalan dibutylu DBP, czyli nie zawierają szkodliwych dla naszego zdrowia składników chemicznych i są zgodne z formułą 3-free.
Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.
Wiele z was zapewne boryka się z z problemem uczulenia – alergii. W internecie można napotkać informację “Lakier hybrydowy Semilac uczula” i wiele z was przechodzi na lakier CND Shellac bo nie uczula i jest hypoalergiczny. Z naszych testów i zebranych informacji możemy to śmiało potwierdzić. Pamiętajcie również że nie tylko lakier ale również top czy baza może was uczulać.
CND Shellac występuje w 76 kolorach.
Możesz stosować kombinacje nakładając jeden kolor na drugi, uzyskasz w ten sposób nowy niepowtarzalny kolor.
cnd shellac lakier hybrydowy

Z zapewnień producenta lakier powinien utrzymać się do 14 dni.
Przetestowaliśmy trwałość lakieru i potwierdzamy informację jaką podaje producent. Lakier nie łamie się i nie traci barwy. Czas na usunięcie lakieru nie przekracza 10 minut. Do ściągania lakieru używaliśmy klipsów oraz wacików nasączonych CND SHELLAC NOURISHING REMOVER które zawijaliśmy w folie. Po 10 minutach bez problemu mogliśmy usunąć lakier z płytki paznokci używając drewnianego patyczka.
CND Shellac Nourishing Remover jest szybszy, skuteczniejszy i delikatniejszy od acetonu który nadmiernie wysusza skórki w okolicy paznokci. Dodatkowo Remover nawilża paznokcie, ma przyjemny świeży zapach. Zawiera ekstrakt z makadami oraz olejek z witaminą E aby zregenerować skórki.
Na koniec jeszcze warto zwrócić uwagę na krążące w internecie oferty podróbek lakierów CND Shellac. Opakowania są podrabiane z bardzo duża dokładnością i odzwierciedleniem oryginalnego produktu lecz ich skład nie ma nic wspólnego z oryginałem. Bardzo dużo ofert można spotkać zarówno w sklepach Aliexpress jak i Amazon na co zwracamy uwagę i jednocześnie przestrzegamy.

Cena removera: około 27,00zł poj. 236 ml

Shellac lakier hybrydowy
 sprzedawany jest w jednej pojemności 7,3 ml
Cena: około 65zł

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię