Klipsy do usuwania lakieru hybrydowego co wybrać? 5/5 (1)

3
453

Klipsy do usuwania lakieru hybrydowego Akrylu Żelu
Usunięcie lakieru hybrydowego nie będzie już problemem!

Gdy przychodzi nam się zmierzyć z problemem usunięcia lakieru hybrydowego lub  żelu zawsze chwytamy się różnych sposobów. Na rynku pojawia się coraz więcej akcesoriów i środków chemicznych które wspomagają tę czynność. Do zabiegu usunięcia lakieru z paznokci potrzebujemy jedynie czystego aceton i nawilżonych nim płatków kosmetycznych które nakładamy na wcześniej delikatnie zeszlifowany lakier. Nawilżony płatek kosmetyczny przykładamy na nasz paznokieć i trzymany około 10 minut po czym ściągamy lakier patyczkiem kosmetycznym lub radełkiem.
No dobrze wszystko wiemy fajnie, ekstra, super ale taką czynność wykonujemy na każdym paznokciu oddzielnie i do każdej takiej czynności niezbędna jest pomoc drugiej ręki by przytrzymać przez 10 minut płatek kosmetyczny nasączony acetonem.
Zawsze ktoś wpadnie na pomysł by tą czynność usprawnić. Na pomoc przyszła folia aluminiowa którą można owinąć nałożony płatek kosmetyczny.  Ułatwi to samodzielne utrzymanie się płatka na paznokciu, uwolni nam drugą rękę od jego trzymania jak również pozwoli nam na przygotowanie w ten sposób pozostałych palców. Dodatkowym atutem jest spowolnienie odparowywania acetonu co przyspiesza jego działanie na warstwę lakieru. Lecz i tu nadal nie wszystko jest jak powinno. Ręką mogliśmy lepiej i dokładniej docisnąć płatek do lakieru a niestety folia aluminiowa już tak dobrze nie trzyma.

Od teraz usuwanie lakieru nie będzie pracochłonne. Z pomocą przychodzą klipsy do usuwania lakieru hybrydowego, dzięki którym zabieg ten będzie skrócony do minimum. Zabieg możesz przeprowadzić w domu bez konieczności wizyty u kosmetyczki.
Piszemy jedynie o klipsach bowiem są dobre i bezpieczne. Istnieją również inne akcesoria jak np. specjalnie “koreczki” zakończone silikonem bądź gumą. Wlewamy aceton do środka i wkładamy palec pomalowany wcześniej lakierem którego już mamy dość :-). Niestety ta metoda ma kilka wad. Nasz palec jest cały zanurzony w acetonie co nie do końca jest zdrowie. Silikon czy guma pod wpływem acetony zaczyna się topić (rozpuszczać).

Zostajemy więc przy naszych klipsach.
Na rynku jest kilkanaście jak nie kilkadziesiąt marek producentów tychże akcesoriów.
Przy wyborze zalecamy brać pod uwagę sprężynę która powinna być mocno dociskająca płatek do paznokcia by nasz zabieg był wykonany prawidłowo i dokładnie.
klipsy do usuwania lakieru hybrydowego klipsy do usuwania lakieru hybrydowego

Cechy:

– wykonane z plastiku
– łatwe w użyciu
– wielokrotnego użytku

Jak usunąć lakier hybrydowy :

– przygotuj klipsy, waciki bezpyłowe oraz aceton lub zmywacz.
– delikatnie spiłuj pierwszą warstwę lakieru hybrydowego
– nasącz wacik kosmetyczny acetonem i owiń nim paznokieć
– przypnij klips i dociśnij aby idealnie przylegał do paznokcia
– po upływie ok. 10 minut (zależnie od rodzaju użytego lakieru) zdejmij klips i wacik
– pozostałości lakieru usuń drewnianym patyczkiem lub kopytkiem
– delikatnie wyrównaj płytkę paznokcia bloczkiem polerskim

Cena: Najtańsza oferta jaką znaleźliśmy jest w cenie 5,99zł za komplet 10 klipsów.

Czekamy jaka kolejna nowinka pojawi się i ułatwi wam wszystkim pracę przy manicure.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

3 KOMENTARZE

  1. ooo..powiem szczerze że klipsy na paznokcie u stóp..pierwszy raz spotkałam się z tym u was na stronie i muszę powiedzieć ze temat interesujący. Można sobie “życie z hybrydami” ułatwić 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię