Usuwanie hybryd Miska parowa od Silcare

0
430

Dziś chcemy wam przedstawić bardzo interesujący produkt firmy Silcare.
To ich kolejna z wielu nowości z jakimi ostatnio mieliśmy okazję się zapoznać.
Produkt ma na celu ułatwienie zdejmowania lakieru hybrydowego z naszych paznokci.
Przedstawialiśmy już w naszym serwisie klipsy, specjalne korki czy inne sposoby usuwania lakieru hybrydowego. Tym razem Silcare wymyślił dość ciekawy sposób na ułatwienie nam życia. Miska parowa do usuwania hybryd o mocy 36W do której wkładamy swoje hybrydy wytwarza parę o temperaturze 52 stopni. Do miski wlewamy płyn do usuwania hybryd a wytworzona para zmiękcza lakier umożliwiając jego łatwiejsze usunięcie. Miska parowa jest prostszym sposobem na hybrydy lecz czas jaki jest potrzebny na zmiękczenie lakieru podany przez producenta jest zbliżony do pozostałych metod.

Parametry techniczne:

 • Moc: 36 W
 • Napięcie: 100-240, V 50-60 Hz
 • Natężenie: 12 V 3.0 A
 • Wymiary: 153 x 123 mm
 • Kolor: biało-czarny

Instrukcja obsługi:

 1. Zdejmij pokrywę ochronną i odkręć pokrywę na palce.
 2. Nalej 5-10 ml płynu do usuwania hybryd do plastikowej miseczki umieszczonej w komorze głównej urządzenia.
 3. Zakręć pokrywę na palce.
 4. Lekko zmatuj płytkę paznokcia i nadpiłuj wolną krawędź pilnikiem.
 5. Włącz urządzenie; zapali się kontrolka „H”. Po ok. 2 minutach, gdy zapali się kontrolka „S”, włóż palce w pokrywę z otworami.
 6. Trzymaj dłoń w urządzeniu 5-10 minut (w zależności od rodzaju żelu hybrydowego – żele LED schodzą po ok. 5 minutach, natomiast przedłużenia żelem UV po ok. 10). Maksymalna temperatura urządzenia to 52°C.
 7. Usuń rozmiękczoną masę hybrydową radełkiem lub drewnianym patyczkiem (najlepiej w ciągu 15 sekund od wyjęcia palców z urządzenia).
 8. Po skończonej pracy wyłącz urządzenie.

Cena miski według nas dosyć wysoka 319zł.
Do użytku domowego w takiej cenie nie wiele osób będzie stać na zakup powyższego produktu ale z pewnością zagości w niejednym salonie kosmetycznym. Profesjonalne salony kosmetyczne używają frezarek by przyspieszyć prace i wykonać zabieg. O frezarkach wspomniemy już niebawem. Podpowiemy jakie frezarki wybrać do salonu a jakie do użytku domowego.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię