NeoNail Fluo Effect Pyłki świecące w ciemności 3.67/5 (3)

1
803

NeoNail Fluo Effect Pyłki świecące w ciemności

Kolejna nowości firmy NeoNail.
Trzy niezwykłe odcienie, które rozświetlą Wasz manicure!

Paleta 3 niezwykłych pyłków świecące w ciemności kolorami:
Fluo Effect 01 – żółtozielonym,
Fluo Effect 02 – niebieskozielonym,
Fluo Effect 03 – fioletowym.

Dziś o czymś nietypowym ( bo prawie niewidzialnym w świetle dziennym), ale dającym spektakularny efekt w ciemności oraz świetle UV LED.
Pyłki NeoNail z serii Fluo Effect. Produkt ciekawy, nietypowy, dla zwolenniczek „efektywnego” manicure. Producent proponuje nam wybór pyłków z pośród 3 wspomnianych kolorów.

NeoNail-Fluo-Effect-hybrydowamoda.pl

Nakładanie pyłku jest bardzo proste ale nietypowe, bowiem na drugą, cienką warstwę lakieru nieutwardzonego należy posypać pyłek a dopiero utwardzić całość pod lampą.
Jak zastosować pyłek przeczytacie więcej na końcu wpisu.
Pyłek sam w sobie jest delikatnej barwy danego koloru, a specjalna naklejka w odpowiednim odcieniu koloru pokazuje czego możemy się spodziewać. W odróżnieniu od innych pyłków ten jest praktycznie niewidoczny za dnia w świetle dziennym. Daje efekt niemal fluorescencyjny w ciemności lub w kontakcie ze światłem UV czy LED.

NeoNail-Fluo-Effect3-hybrydowamoda.pl

Producent zaznacza ,że pyłek efekt Fluo po całodziennej ekspozycji na światło dzienne święcą w ciemności do 2 godzin. Będąc w posiadaniu trzech kolorów tj; nr 1 yellow-green, nr 2 blue-green i nr 3 purple sprawdziliśmy poziom trudności w samodzielnym nakładaniu, efekt i trwałość. Pyłki dają efekt na dowolnym kolorze, niekoniecznie ciemnym jak to bywa w przypadku efektu lustra czy chromu. Tutaj Producent wskazuje jednak że najlepiej wyglądają na kolorach zbliżonych do samych pyłków. Da to na pewno wzmocniony efekt i podbije sam kolor fluo. Sprawdziliśmy – zgadza się.

Trwałość manicure z pyłkiem nie odbiega standardom manicure hybrydowego z efektem lustra czy chromu. Sam pyłek można wykorzystać nakładając go na całą płytkę paznokcia lub też tworząc wzory czy wymyślone stylizacje. Tutaj dowolność, niech wyobraźnia zadziała.

ZASTOSOWANIE

  1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.
  2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED 48W  lub w  lampie UV 36W  według tabeli
  3. Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze i ponownie utwardzić w lampie (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania). Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć.
  4. Następnie nałożyć drugą, równie cienką warstwę tego samego lakieru i od razu obsypać ją pyłkiem Fluo Effect, po czym utwardzić całość w lampie.
  5. Nadmiar pyłku usunąć przy pomocy miękkiego pędzelka. Następnie pokryć cały paznokieć warstwą Dry Top (dla nadania niesamowitego połysku), pamiętając, by dobrze zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia. Całość utwardzamy w lampie.

Cena: 25,90zł
Waga: 3g
Produkt do nabyć na oficjalnej stronie producenta NeoNail lub w wybranych drogeriach.

Patrząc na opakowanie i pojemność może wydawać się niewystarczająca ilość pyłku, ale my już wiemy że starczy na wykonanie wielu pięknych stylizacji.
Lato sprzyja wieczornym imprezom, spotkaniom i późnym wyjściom. Dla odważnych, trochę zwariowanych dziewczyn to idealny czas na efekt Fluo NeoNail. Paznokcie to w końcu ozdoba dłoni. Nie bójmy się korzystać z tego co obecnie oferuje nam prężnie rozwijający się rynek manicure.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię