Silcare The Garden of Colour Diamond 5/5 (10)

5
494

Silcare Żel Hybrydowy Diamond Nowość

Dla tych, którzy pragną więcej szaleństwa w manicure i więcej diamentowego połysku, dziś mamy coś specjalnego. Hybryda Diamond z linii The Garden of Colour to coś dla odważnych, dla tych którzy lubią błyszczeć. Żel zamknięty w małym słoiczku , nie przypominający klasycznych lakierów hybrydowych. Do nakładania osobnym pędzelkiem. My skorzystaliśmy z dwustronnego pędzelka firmy Silcare 6#/0#, który z jednej strony ma pędzelek do nakładania żelu zaś z drugiej do zdobień.
Żel jest średnio gęsty i nakłada się go sprawnie i szybko. Należy uważać, by zawarte w żelu drobinki nie wystawały z brzegów paznokcia.
Żele nakładamy na lakier podkładowy. Jest półtransparętny, dlatego też warstwę podkładową sugerujemy nakładać w kolorach zbliżonych do samego żelu. Na zdjęciu poniżej położyliśmy dwie warstwy lakieru i dwie warstwy żelu. Producent zaleca położenie dwóch warstw, choć naszym zdaniem jedna daje już zadowalający efekt.

Żel „Naładowany” wręcz drobinkami, wymaga porządnego zabezpieczenia ( odpowiedniego preparatu nawierzchniowego), pozostawia lekko chropowatą strukturę. Zwolennikom gładkiego manicure może nie przypaść do gustu, głównie ze względu na wyczuwalną fakturę na paznokciu.
Do wyboru mamy pięć kolorów jakie ma w ofercie producent. Nasze dwa kolory prezentowane to 04 i 05.

silcare-color-chart-goc-hybrid-gel-diamond
Kliknij na zdjęcia aby powiększyć

Hybryda Diamond z linii The Garden of Colour dzięki zawrotnej ilości drobinek daje niepowtarzalny efekt diamentu. To świetny wybór, jeśli chcesz wyróżniać się na imprezie. Aby zachwycić otoczenie paznokciami błyszczącymi jak jeszcze nigdy dotąd, nałóż produkt dwiema warstwami i ciesz się rewelacyjnym, karnawałowym lookiem.

silcare-diamond-5-hybrydowamoda.pl silcare-diamond-4-hybrydowamoda.pl silcare-diamond-3-hybrydowamoda.pl

Cechy:
• utwardza się w lampie UV i LED
• posiada warstwę dyspersyjną
• ma średniogęstą konsystencję
• dobrze odmacza się w acetonie
• należy nakładać dwie warstwy

Sposób użycia:
Po nałożeniu i utwardzeniu preparatu podkładowego rozprowadzić warstwę żelu hybrydowego i utwardzać w świetle lampy UV przez 2 minuty lub LED przez 30 sekund. Czynność powtórzyć. Wymaga zastosowania odpowiedniego preparatu nawierzchniowego.

Cena: 22,99zł
Pojemność: 5g (starczy na długo)
Produkt dostępny na oficjalnej stronie producenta nails.silcare.com

Choć karnawał już za nami, to letnie imprezy na pewno nabiorą „ blasku” przy tak diamentowym manicure. To kolejny dobry produkt firmy Silcare The Garden of Color jaki mogliśmy Wam zaprezentować na łamach naszego serwisu.
Nasza ocena: 5/5

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

5 KOMENTARZE

    • Drobinki są w różnych mieniących się kolorach, które pod wpływem padającego światła dają tym samym wrażenie diamentowych paznokci. Dobrze to można zauważyć w trakcie utwardzania warstwy pod lampą. Jak wiele różnokolorowych drobinek jest zawarta w żelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię