Silcare Pyłek Effect Powder 5/5 (4)

2
409

Silcare Pyłek Effect Powder niekwestionowany hit sezonu

Jak to już w naszym serwisie bywa przedstawiamy najciekawsze i najlepsze produkty do stylizacji paznokci. Pyłki bo o nich będzie mowa, po nałożeniu stworzą niesamowite efekty lustra, efekty holograficzne czy też bardzo popularny efekt kameleona tworząc inny wymiar stylizacji..
Dziś przedstawimy pyłki firmy Silcare, a w nasze ręce trafiły Mirror Effect Powder, Vintage Gold, Opal Mirror.
Effect Powder to cztery pyłki, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Trochę informacji o produktach jakie udostępnia firma.

s-l500 (3)s-l500 (2)s-l500 (1)s-l500

Mirror Effect Powder jest niekwestionowanym hitem sezonu: to pyłek, który gwarantuje olśniewającą taflę lustra. Pozwala uzyskać szklany efekt idealny nie tylko na specjalne okazje. Zwierciadło przyciąga wzrok i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie.

Vintage Gold Effect Powder to pyłek w odcieniu złota, który sprawia, że nawet najprostsza kreacja nie potrzebuje już dodatków w postaci biżuterii. Luksus i elegancja zamknięte w niesamowitym pyłku, dzięki któremu paznokcie lśnią piękniej niż prawdziwe złoto.

Chrome Effect Powder daje niepowtarzalny metaliczny połysk chromowanego srebra. Stylowe, błyszczące paznokcie z efektem chromu zachwycą i usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające kobiety.

Opal Mirror Effect Powder to połączenie efektów lustra i kameleona, czyli dwóch najmodniejszych trendów w manicure. Pyłek zdumiewa lustrzanym blaskiem i w zależności od kąta padania światła przepięknie mieni się na niebiesko, zielono i purpurowo, przywodząc na myśl kamień szlachetny.

Jak nakładać pyłek by uzyskać idealny efekt.
Z pewnością wiele z was miało dylemat dlaczego nasz pyłek po nałożeniu na płytce paznokcia nie wygląda tak jak to pokazują zdjęcia czy filmy.
Otóż sekret tkwi w produkcie Dry Top, który to nie wymaga przemywania a tym samym bardzo dobrze przyjmuje wcierany pyłek. I teraz nasuwa się kolejne pytanie, a dlaczego nie użyć Topu i przetrzeć go Cleanerem i wetrzeć pyłek?. Przy takim zastosowaniu nie uzyskamy dobrego efektu, a już na pewno nasze paznokcie nie będą tak lustrzane jak przy Dry Top.
Silcare Dry Top Cena: 18,99zł 9g
Nie zostawia warstwy dyspersyjnej – nie trzeba przemywać warstwy po utwardzeniu! Produkt świetnie nadaje się do użytku jako Base Coat i Top Coat z pyłkami: Mirror Effect Powder, Chrome Effect Powder, Vintage Gold Effect Powder. W przypadku Opal Mirror Effect Powder nadaje się jako Top Coat. Dry Top jest wygodny w aplikacji, ma odpowiednią gęstość, po utwardzeniu staje się błyszczący na długo.

Jak nakładać pyłek krok po kroku.

  1. Nakładamy bazę i utwardzamy.
  2. Nakładamy dwie warstwy ciemnego, najlepiej czarnego lakieru by uzyskać jak najlepszy efekt. Każdą warstwę uprzednio utwardzamy.
  3. Na utwardzony ciemny lakier nakładamy Dry Top (top bez przemywania) i utwardzamy pod lampą UV LED.
  4. Na tak przygotowaną podstawę nakładamy pyłem, delikatnie go wcierając ruchami kolistymi za pomocą pacynki lub palca w rękawiczce. Po uzyskaniu idealnej powłoki nadmiar pyłku usuń pędzelkiem, miotełką lub szczoteczką z miękkim włosiem.
  5. Oczyszczaną powierzchnie pokrywany Topem i tu oczywiście może być Dry Top lub Top dający dodatkowo mocniejszy połysk.

Pamiętajcie: Najlepsze efekty uzyskuje się na czarnym podkładzie.

Cena produktu brutto: 13,99 zł
Produkt dostępny na stronie producenta Silcare.pl

 

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

2 KOMENTARZE

    • Pyłku nie nakładamy na bazę, bowiem nie uzyskasz żadnego efektu. Pyłki należy nakładać na lakier podkładowy w ciemnych kolorach najlepiej na czarny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię