Semilac SemiFlash Pyłki Nowość 4.5/5 (4)

0
1364

Semilac SemiFlash Pyłki Nowość

Nowy wymiar manicure
Pyłki nowe efekty kameleona, holograficzne i lustra

Drodzy entuzjaści manicure hybrydowego i wszelkich zdobień.
To absolutny MUST HAVE w tym sezonie! Zachwyt otoczenia gwarantowany. Sprawdź to na własnych paznokciach!
W naszym serwisie jest już kilka artykułów o pyłkach i to całkiem dobrych, a wiemy, że  tematy zdobień wyjątkowo Was interesują. Dlatego dziś, a jakże,  zostaniemy dalej w temacie zdobień pyłkami. Na tapetę bierzemy pyłki SemiFlash marki Semilac.

To co na pierwszy rzut oka nas zainteresowało to samo opakowanie, przypominające niemalże strukturę diamentu. Zdecydowanie estetyczny, mały słoiczek cieszący oko. Przy tym opakowanie solidne, zapewniające higienę użycia. Po otwarciu znajdziemy plastik zabezpieczający niekontrolowane wydobywanie się pyłku.

SemiFlash to drobny pyłek o wielkiej mocy, który w mgnieniu oka przeniesie każdą z Twoich kolorowych stylizacji do innego, nieziemskiego wymiaru. Sposób jego aplikacji jest kosmicznie prosty, a efekt finalny? Oszałamiający!
Przygotowaliśmy dla Was prezentacje, która ułatwi wybór każdemu zgodnie z oczekiwaniem co do efektu końcowego.

Semilac wprowadza osiem zupełnie nowych pyłków, dających niepowtarzalne efekty w stylizacji manicure. Nowe efekty kameleona, holograficzne i lustra od Semilac są poszerzeniem oferty marki. Najbardziej charakterystyczny pyłek z całek kolekcji SemiFlash Antique Cicada czaruje mnogością odcieni fioletu, zieleni i złota. Pyłki Semilac dają możliwość tworzenia niespotykanych stylizacji na każdą okazję.

Semilac-SemiFlash-2-hybrydowamoda.pl

 

semi-flash-01-hybrydowamoda

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Bee Mystery 01

Złoty miód Bee Mystery osłodzi stylizację, a efekt kameleona będzie esencją intrygującego niedopowiedzenia.

To wyjątkowo cenny pyłek do zdobienia paznokci. W celu jego zebrania pszczoła przysiadła na kwiatach około 15 000 razy! Nie miała czasu na zbędne rozmowy, dlatego tajemnicę bogactwa koloru zatopiła w naszym pyłku. Jesteś w stanie ją rozszyfrować?


semi-flash-02-hybrydowamoda

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Violet Shell 02

Pyłek Semilac Violet Shell charakteryzuje się głębią fioletu zatopioną w nieznanym. Bo… czy można do końca wyjaśnić, co skrywa muszla? Przekonaj się sama, czego spodziewać się po tym pyłku!
Oceaniczny bezkres skrywa prawdziwe skarby. Czasem natura w swej życzliwości ofiarowuje nam odrobinę tego bogactwa – wyrzucając drogocenne kamienie i muszle na brzeg morza. Nam nie był potrzebny sztorm, by wydobyć to co najcenniejsze.

semi-flash-03-hybrydowamoda

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon
Green Venom 03

Nie ma powodu do niepokoju – SemiFlash Green Venom nie stanowi zagrożenia dla życia. Bogactwo zielonej barwy, z wyraźnie złotą poświatą. Efekt kameleona gwarantuje także przebijanie się ekscentrycznego granatu.

 

 

semi-flash-04-hybrydowamoda

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Amazing Frog 04

Wiesz, jakie są żabie mocne strony? Zwinność, skłonność do wyskoków i umiejętność zaskakiwania! Te cechy zostały zamknięte w SemiFlash Amazing Frog!

Pyłek Semilac Amazing Frog zszokuje Cię niebanalnością połączeń kolorów i magią mieniących się barw. Różne odcienie zieleni wzbogacone intrygującym granatem i głębią fioletu.

 

semi-flash-05-hybrydowamoda

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Purple Viper 05

Nie trać czujności. Nigdy nie wiesz, kiedy SemiFlash Purple Viper pojawi się na Twojej drodze. Nie jest wielki, ale ma dużą moc budzenia emocji. Na jego widok serce zacznie szybciej bić.

Jadowity odcień fioletu, przechodzący w agresywny róż z domieszką niebezpiecznego złota potrafi zaskoczyć nawet najodważniejszą z najodważniejszych.

 

semi-flash-06-hybrydowamoda

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon
Antique Cicada 06

O obecności tego pyłku w stylizacji nie trzeba nikomu mówić. Widać go z daleka! Najbardziej charakterystyczny z całej kolekcji SemiFlash, czaruje mnogością odcieni fioletu, zieleni i złota.

Niezależnie od miejsca występowania, przywodzić będzie miłe wspomnienia wakacji w cieplejszych krajach. Ciiii… Słyszysz obietnicę szybkiego przeniesienia w stronę słońca i relaksu?

semi-flash-07-hybrydowamodaEfekt lustra SemiFlash Mirror Blue Dragonfly 07

Pyłek Blue Dragonfly to wyrazisty granat, tajemniczy fiolet i delikatne zdobienia drobinkami. Zatop się w magicznym efekcie lustra i pozwól, by ważka była Twoim przewodnikiem po kolorowym świecie fantazji!
Od wieków mnogość barw i blask ważki symbolizuje iluzję. Jej magiczne moce i ezoteryczny charakter budzą podziw i przenoszą do świata fikcji, z którego nie chce się wracać.

 

semi-flash-08-hybrydowamoda

Efekt holo SemiFlash Holo Instinct 08

Czuj się wyróżniona! To wyjątkowa broń, która przy umiejętnym wykorzystaniu uczyni Twoje życie bogatym w kolor! Charakterystyczne dla SemiFlash Holo Instinct jest holograficzny efekt uzyskany dzięki miliardom malutkich drobinek. Zabłyśnij w tęczowym wydaniu i pokaż swoje Holo!

 

 

 

Semilac SemiFlash

Nasz krótki film prezentujący niesamowity efekt zastosowania pyłków

Jak aplikować pyłki na płytkę paznokci.

Często stajecie przed pytaniem, jak ten pyłek nakładać.
W przypadku pyłków marki Semilac jest to banalnie proste.
Pyłki powinniśmy aplikować bezpośrednio po utwardzeniu koloru czarnego lub Top-u No Wipe. My zastosowaliśmy jednak odcień ciemnej śliwki i jak widać wygląda to oszałamiająco. Pyłki należy wcierać na uprzednio położoną warstwę bazową albo na bazowy kolor bezpośrednio po jego utwardzeniu lub na Top No Wipe (top bez przemywania Cleanrem), który też pamiętajcie najpierw utwardzić.  Zwlekanie z ich aplikacją może spowodować trudniejsze wcieranie się efektu (bazowe produkty tracą zdolność skutecznego wchłaniania). Dodatkowo, należy przestrzegać czasów utwardzania koloru czarnego oraz Top-u No Wipe. Ta czynność również ma wpływ na zdolność zaaplikowania efektów.
Pamiętajcie również by pyłek wcierać delikatnie ruchami kolistymi, a nie wzdłuż płytki paznokcia.

Semilac SemiFlash
Cena: 33zł
Pojemność: 0,5g
Pyłki do nabycia na oficjalnej stronie producenta marki Semilac https://semilac.pl/pl/semiflash

Semilac SemiFlash to naszym zdaniem rewelacyjny produkt dający fantastyczne efekty, nie powodujący bałaganu w aplikowaniu pyłków, który sprawił nam ogromną przyjemność w testowaniu i możemy go śmiało polecić jako doskonały produkt do stylizacji waszych paznokci.
Niebawem przedstawimy wam również jak można zastosować pyłki w niestandardowy sposób. Wszystko niebawem w naszym serwisie :-).

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię