Mermaid Effect Neon od Nc Nails Company 5/5 (1)

1
204

MERMAID EFFECT NEON OD NC NAILS COMPANY
Jeszcze cieplutkie nowości od NC Nails Company! Do kolekcji pyłków Mermaid Effect doszły cztery piękne neonowe odcienie. Z myślą o letnim szaleństwie firma wprowadziła neony aby jeszcze bardziej urozmaicić letnie stylizacje. Taniec ,światło, radość ,blask to esencja wakacji.
Festiwal kolorów wzbogaciły: neon yellow, neon orange, neon pink, neon blue.

mermaid-pylek-syrenki-neon-pinkmermaid-pylek-syrenki-neon-orangemermaid-pylek-syrenki-neon-bluemermaid-pylek-syrenki-neon-yellow

Niesamowite, mieniące się miliony malutkich drobinek od których nie można odciągnąć wzroku. To wspaniałe, nowe neonowe efekty Syrenki, które cudownie mienią się w promieniach słońca. Najlepiej sprawdzają się na kolorze bazowym mocno zbliżonym z kolorem pyłku. By wykonać swoją stylizację trzeba naprawdę niewiele. Wystarczy nałożyć warstwę lakieru bazowego, utwardzić i w warstwę dyspersyjną wetrzeć pyłek używając np.  pacynki.
nc nails comapny na hybrydowamoda.pl

Na naszym wzorniku pokazaliśmy jak wygląda pyłek na białym kolorze podkładowym, na kolorze bardzo zbliżonym do koloru pyłku i trzeci na czarnym kolorze. Najlepiej jak widać wychodzi opcja druga na zbliżonym kolorze. Efekt syrenki jest wyrazisty, zdecydowany i doskonale prezentuje się zarówno w świetle promieni słonecznych jak i w normalnym oświetleniu. Poniżej przedstawiamy krótki film pokazujący jak miliony drobinek odbijają światło dając spektakularny efekt.

MERMAID / PYŁEK SYRENKI

Pyłki są dostępne w pojemniczkach o pojemności 2,5g wydawało by się że mało ale uwierzcie, wystarczają na dużo aplikacji. Cena pyłku bardzo przystępna jedynie 7,00 zł.
Pyłki możemy śmiało wam polecić, łatwa aplikacja, doskonały efekt końcowy i niska cena. Chyba nie musimy nic dodawać. Firma Nc Nails Comapny oferuje wysokiej jakości produkty  i na pewno będziecie zadowolone z zakupy.
Produkty oczywiście do nabycia na oficjalnej stronie producenta:
https://nailscompany.eu/pl/722-mermaid-pylek-syrenki-new

A my już teraz zachęcamy do odwiedzania naszego serwisu bowiem już niebawem kolejna nowość jaką chcemy wam przedstawić a jest wartą uwagi będzie Crystal Flakes Neon od Nc Nails Company. Serdecznie zapraszamy.

 

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię