Silcare Lakier Hybrydowy Flexy Bądź sexy z Flexy! 3.33/5 (3)

0
486
Silcare Flexy Lakier Hybrydowy Bądź sexy z Flexy!

Flexy jest najnowszą linią hybryd. Kolekcja Holiday Moments to 20 kolorów zarezerwowanych na gorące dni pełne rozkosznego słońca. Hybryda ma doskonały połysk, dobre przyleganie, jest elastyczna, odmacza się w acetonie w 3 minuty. Baw się kolorem, łap wakacyjne chwile. Flexy jest sexy.
silcare-color-chart-hybrid-flexy-gel

Zdajemy sobie sprawę, że wakacje to ekstremalne wyzwania. Każda z Was spędza je inaczej, dlatego hybryda na wakacje musi być wyjątkowa – i taka jest innowacyjna FLEXY!

Prezentujemy dla Was nowiutkie lakiery hybrydowe i jak zawsze przedstawiamy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty. Tak też było z lakierami Flexy. Do dyspozycji mieliśmy dwa kolory numer 12 i 07. Lakiery są mocno napigmetowane, doskonale kryją. Są średnio gęstej konsystencji i nie rozlewają się na płytce paznokcia. Po nałożeniu dwóch cienkich warstw możecie się cieszyć wspaniałym efektem końcowym.

 

silcre-flexy-hybrydowamoda.plCECHY:

  • elastyczna (dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych oligomerów)
  • intensywnie napigmentowana (to solidna dawka energetycznej kolorystyki)
  • doskonałej przyczepności (łączy się z bazą poprzez hydrogen bonds)
  • idealna do lamp LED i UV-LED (znaczna wydajność kwantowa)
  • bezproblemowo utwardzana (dzięki zastosowaniu efektywnych fotoinicjatorów)

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć kilka razy opakowaniem. Po nałożeniu i utwardzeniu preparatu podkładowego rozprowadzić 1-2 cienkie warstwy produktu i utwardzać pod lampą UV-LED lub LED przez 30 sekund. Nie należy przemywać cleanerem. Wymaga zastosowania odpowiedniego preparatu nawierzchniowego.

Po doświadczeniach z lakierami Premium wydaje nam się że Flexy jest nieznacznie lepszą propozycja tym bardziej na szalone gorące lato. Dlatego korzystajcie z lata i gorącej oferty na lakiery Flexy. Cena bardzo przyzwoita 7,99zł za 4,5g.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię