Crystal Flakes Neon oszałamiające Neony

0
178
Crystal Flakes Nc Nail Company
Crystal Flakes Nc Nail Company

Crystal Flakes Neon oszałamiające Neony od Nc Nails Company.

Która z nas nie lubi czasem zaszaleć z kolorem? Im bliżej lata, tym bardziej kuszący staje się neonowy manicure.
Poznaj najnowszą kolekcję pyłków Crsytal Flakes w 7 obłędnych kolorach.
To one sprawią, że Twoje paznokcie będą lśnić i błyszczeć jak milion kryształków.
Sama zdecyduj, który kolor odzwierciedla Twój charakter, z pewnością znajdziesz go w Crystal Flakes. Tak to opisuje producent.

Produkt totalnie uzależnia 🙂 milionami lśniących drobinek od których nie da się oderwać wzroku. Doskonale prezentują się w promieniach słońca kiedy to w gorące lato chcemy wyglądać wyjątkowo.
Można by powiedzieć, że już wszystko zostało napisane… tak tak … ale jak to wygląda w rzeczywistości? Wygląda obłędnie zerknijcie same 🙂

Nc Nails Company Crystal Flakes
Nc Nails Company Crystal Flakes

Na wzorniku oprócz kolekcji Crystal Flakes są również neonki z kolekcji MERMAID POWDER o których pisaliśmy niedawno na łamach naszego serwisu. Mermaid zastosowany w nieco inny sposób bowiem nie został tu wtarty a jedynie nałożony na TOP Flash Shine UV Protect.

Dobrze, teraz opiszemy po kolei co się znajduję na wzorniku. Od prawej strony zgodnie ze wskazówkami zegara mamy nasz ulubiony Crystal Flakes Neon Vioet, trzy neonki z kolekcji Mermaid (Neon Blue, Neon Orange, Neon Pink), super fajny Crystal Flaskes Gold, Neon Orange, Neon Coral, Neon Pink, Mermaid Powder Neon Yellow oraz Crystal Flakes Neon Yellow. 
Produkt nakładamy na warstwę Top bez warstwy dyspersyjnej Flash Shine.
O zastosowaniu dowiecie się z filmu prezentacyjnego zamieszczonego poniżej.

 

Podsumowując, produkty wspaniałe, dające oszałamiające efekty które polecamy serdecznie. Słoiczki o pojemności 2,5g wystarczą Wam na wiele wspaniałych stylizacji.
A już na dniach zaprezentujemy Nowy produkt z Nc Nails Comapny Crystal Mirror.
Nasza ekipa serwisu Hybrydowamoda.pl jest pod wrażeniem produktów jakie oferuje firma Nc Nails Company, produktów których nie mieliśmy okazji wcześniej sprawdzić. Mamy nadzieje, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność przekazać Wam nasze doświadczenia z produktami tej firmy.

Crystal Flakes Neon:
Pojemność: 2,5g
Cena: 9,00zł
https://nailscompany.eu/pl/

Zachęcamy jak zawsze do aktywnego wypowiadania się i dzielenia doświadczeniami na produktach prezentowanych przez nasz serwis.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię