Lampa RED LED 48W z czerwonym światłem 5/5 (2)

0
513

Lampa RED LED 48W z czerwonym światłem

 Lampa STYLISTIC RED LED 48W Z CZERWONYM ŚWIATŁEM dostępna w sklepie Claresa to w pełni profesjonalne urządzenie, z którego korzystają zawodowe kosmetyczki przy zabiegach manicure oraz pedicure wykonywanych z użyciem lakierów hybrydowych i żeli.

Zastosowana w lampie najnowsza technologia czerwonego światła LED to jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku w ostatnich miesiącach. Tego rodzaju światło nie nagrzewa i nie opala dłoni, dzięki czemu unikamy niechcianego „efektu solarium”, a jego promienie są bezpieczne dla oczu.

STYLISTIC-RED-LED-LAMP-48W_2STYLISTIC-RED-LED-LAMP-48W_6

Urządzenie posiada 24 żarówki LED o podwójnych diodach – z niebieskim i czerwonym światłem. Czerwone, o długości fal 620-650nm, przeciwdziała starzeniu się skóry, stymuluje syntezę białek i kolagenu, wspomaga proces odżywiania i regeneracji (tzw. terapia anti-aging). Niebieskie, o długości 365-405nm, utwardza wszystkie żele i lakiery UV/LED. Ergonomiczny kształt lampy i kątowe żarówki o łącznej mocy 48W pozwalają na jednoczesne utwardzanie wszystkich paznokci.

STYLISTIC-RED-LED-LAMP-48W_3STYLISTIC-RED-LED-LAMP-48W_4

Ruchoma podkładka mocowana na magnes ułatwia wykonanie zarówno manicure, jak i pedicure, a czujnik ruchu dodatkowo przyspiesza i usprawnia korzystanie z urządzenia.

Lampa STYLISTIC LED 48W z czerwonym światłem utwardzi każdą hybrydę, a przy okazji zadba o stan Waszej skóry.

Dane techniczne:
– moc urządzenia: 48W
– 24 podwójne żarówki LED z czerwonym światłem
– ruchoma podkładka
– czujnik ruchu
– zasilacz 24 V
– dostępny czas utwardzania: 30, 60, 90 sek.
– czas działania urządzenia do 50 000 godzin.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię