Oul’ac Cat Eye Top Coat 5/5 (2)

0
182
oulac cat eye efekt kociego oka

Oul’ac Cat Eye Top Coat

Cat Eye Top Coat to innowacyjne topy nabłyszczające zawierające w sobie poszczególne kolory drobinek magnetycznych, dzięki którym można wyczarować magnetyczne i tajemnicze Kocie OKO. Co jest takiego innowacyjnego w tych topach? Tego nabłyszczacza, można używać na każdym kolorowym podkładzie i przede wszystkim na każdym rodzaju manicure (hybrydowym lub żelowym albo na akrylu), ponieważ ten produkt nie pęka i nie odpryskuje – znakomicie dopasowuje się do elastyczności paznokcia naturalnego lub właśnie twardego żelu czy akrylu.

Oul’ac Cat Eye Top Coat dostępny jest w 6 kolorach do wyboru.
Do wyboru macie następujące kolory: Cat Eye Top – Silver, Gold, Green, Blue, Red, Purple.

cat-eye-top-purplecat-eye-top-redcat-eye-top-bluecat-eye-top-greencat-eye-top-goldcat-eye-top-silver

Lakiery są bezzapachowe, pozbawione szkodliwych substancji wpływających negatywnie dla płytki paznokci takich jak Formaldehyde, Toluene i Phthalate. Bardzo łatwo rozprowadzają się oraz nie zlewają się z płytki paznokcia co w niektórych lakierach jest to mocno zauważalne. Produkt jest bardzo wydajny bowiem pojemność buteleczki to aż 12ml przy bardzo niskiej cena jak za taką pojemność. Koszt to 35zł gdzie dostaniemy produkt wydajny, bardzo dobrej jakości i w bardzo ładnym opakowaniu.
Efekt kociego oka w wykonaniu lakierami Oulac prezentuje się znakomicie.
Na naszym wzorniku zastosowaliśmy wszystkie kolory na kolorze bazowym czarnym by lepiej zaprezentować Wam efekty.

Czasy utwardzania lakierów hybrydowych OUL’AC
lampa UV/LED 6 W – od 60 sek.
lampa UV/LED 9 W – od 45 sek.
lampa UV/LED 24 W – od 30 sek.
lampa UV/LED 36 W – od 20 sek.
lampa UV/LED 24/48 W – od 10 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.

Stosowanie lakirów hybrydowych OUL’AC
Cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego OUL’AC zaaplikuj na utwardzoną warstwę Base coat OUL’AC lub HARD Gel OUL’AC, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV lub UV/LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć drugą aplikację kolorowego lakieru, w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu i głębi koloru. Aplikację należy zakończyć nakładając i utwardzając Top nabłyszczający OUL’AC (Top coat lub Top NO WIPE), ewentualnie Top Matte – nadający doskonale matowe wykończenie manicure.

Skład chemiczny lakierów Oul’ac
Urethane acrylate oligomer
Hydroxyethyl phenyl ketone
Phenylbis phosphine oxide
2,4,6 trimethy ibenaoyl
CI 77891/Titanium Dioxide
CI 77491/Iron Oxides
CI 77510/Ferric Ferrocyanide
CI 77289/Chromium Hydroxide Green
CI 77492/Iron Oxides
and color number

Produkty Oul’ac Cat Eye Top Coat znajdziecie na oficjalnej stronie http://oulacnails.eu/pl/cat-eye-top-coat/270-cat-eye-top-silver.html

Podsumowując nasze testy możemy śmiało wydać pozytywną opinie na temat opisywanego produktu i z całą odpowiedzialnością polecić go Wam, a będzie ku temu okazja bo niebawem konkurs w którym do wygrania będą produkty Oul’ac Cate Eye.

Czy produkt odpowiada Twoim oczekiwaniom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię